kachlová kamna KOS-MET Retro hnědá

kachlová kamna KOS-MET Retro hnědá

7,8 kw účinnost 75,3% váha kamen 150 kg. Pozor na kamnech se nedá vařit nemají varnou plochu! Rozměry kachlových kamen: 8,6 kw účinnost 75,3% váha kachlového sporáku na tuhá paliva je 180 kg. Rozměry sporáku na pevná paliva: šířka 69 cm, výška 82 cm, délka 63 cm. Keramické kachle použity na boční obklad hnědé.

24200 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: kachľová pec

Za příplatek lze do tohoto výrobku domontovat vnitřní had s možností napojení na ústřední topení s maximálním výkonem 4 kW. Napojení je dle požadavků zákazníka s levé strany / s pravé strany / ze zadu průměr kouřovodu 120 mm. Záruka kachlového sporáku na pevná paliva 24 měsíců . Keramické kachle použity na boční obklad hnědé. Napojení je dle požadavků zákazníka s levé strany / s pravé strany / ze zadu napojení je ve spodní části kamen průměr kouřovodu 120 mm. Záruka 24 mesiacov. Krajina původu Polsko.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Nákupem to nekončí. I na Vašem názoru záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí. overené recenzie KRB-TECH s.r.o.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Bližší informace a jak zabránit jejich používání naleznete na stránce ... Ochrana osobních údajů