teplovodní krby, krbové vložky, sporáky na dřevo.

krbové vložky, teplovodní sporáky na tuhá paliva, pece, levna kamna na pelety od KRB-TECH s.r.o.

krbové vložky, teplovodní sporáky na tuhá paliva, pece, levna kamna na pelety od KRB-TECH s.r.o.

Krbové vložky, stavba krbů - naším cílem je nabídnout klientům kvalitní internetový prodej zaměřený na prodej krbových vložek a krbových kamen, vařičů na dřevo s garantovanou kvalitou od renovovaných výrobců topné techniky za výhodné ceny a zároveň cestou přispět k maximální spokojenosti Vás našich zákazníků! Náš sortiment je obohacen io teplovodní krby v vodním pláštěm, kachlové krby, teplovodní krbová kamna ale i teplovodní sporáky na dřevo s výměníkem, pece.

Co je třeba vědět když si chceme obestavět krbovou vložku.

Jako první při postavení krbu musíme dbát na to jaký máme komín. Přípustný je komín menší od průměru napojení pecí nebo krbu přibližně o 10% a výšce od napojení krbu minimálně 4 m. Komín pod úrovní napojení se nepočítá! Je třeba dbát i na to že každé použité 90 ° koleno i 1m rura vedena vodorovně při napojení krbu zvyšuje výšku komína o jeden metr.

I levné krby pece, levné krbová kamna, sporáky na dřevo mají i svůj výkon který určuje každému výrobku certifikační úřad. Přepočet jakou krbovou vložku nebo krbová kamna použijeme je jednoduchý. Bereme v úvahu tepelné vlastnosti domu. Pokud je dům oteplení is novými okny 1kw výkonu topného tělesa dokáže dotápíme 25 m3 vzduchu. Pokud je starý dům bez oteplení a bez nových oken tak 1 kw výkonu topného tělesa vytopí 15 m3 vzduchu.

Ať použijeme krb nebo krbová kamna dbejme hlavně na bezpečnost jako jejich zapojíme do komína, ale i na to zda tento komín je ještě způsobilý provozu. Doporučujeme při tom dát si komín prohlédnout kominíkem a mít při tom i revizní zprávu kterou dneska vyžadujeme ke záručnímu listu.

 

krby, krbové vložky, krbové kachle , sporáky

Google plus KRB-TECH s.r.o.

Nákupem to nekončí. I na Vašem názoru záleží!

recenzie na KRB-TECH sro v najnakup Overený predajca krbových vložiek a sporákov na drevo a krbových kachlí. overené recenzie KRB-TECH s.r.o.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Bližší informace a jak zabránit jejich používání naleznete na stránce ... Ochrana osobních údajů